درباره ما

درباره ما

شرکت لوله سازی ویس روئین در سال 1370 با هدف تولید انواع لوله های پلیمری ثبت و پس از 10 سـال تلاش بی وقفـه در سال 1380 موفق به دریافـت پروانه بهره برداری برای تولید لوله های PVC و PPRC گردید.

این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله های PPRC تک جداره (آبیاری قطره ای ، آبرسانی ، فاضلابی ثقلی ) ، دو جداره کاروگیت (فاضلابی ثقلی) و نوار آبیاری (تیپ) در کشور در راستای تامین بخشی از نیاز بازار داخلی ، با ایجاد تفکر فرآیندگرا در تمامی سطوح سازمان خود را متعهد به رعایت اصول فنی و کیفی می داند .

این سازمان بر اصل مشتری مداری معتقد بوده و الزامات مشتریان و الزامات قانونی و قابل کاربرد را سر لوحه فعالیتهای خود قرار داده است بنابریان همواره سعی داشته از طریق رعایت این الزامات در ارائه محصولات با کیفیت مطلوب و مطابق خواسته مشتریا رقابتی سالم و موثر در بازار داشته و در جهت حرکت به سمت بهبود مستمر گام بر دارد . در این راستا استانداردهای ISO:10002-2014 , ISO:10004-2012 را الگوی فعالیت های خود قرار داده است .

در حال حاضر شرکت ویس روئین با داشتن 15 خط تولید یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله های پلی اتیلن تک جداره از از سایز 16 تا 32 میلیمتر جهت آبیاری تحت فشـار و از سایز 20 تا 800 میلیمتر جهت مصارف آبرسانی و فاضلابی تحت فشار و همچنین لوله های پلی اتیلن دوجـداره (کاروگیت) از سایز 200 میلیمتـر به بالا در کشـور می باشد و نیز تنها تولید کننده لوله های پلی اتیلن تکجداره تا سایز 800 میلیمتر در شمال کشور است

Dome